کرکره برقی

تنظیم ارتفاع موتور کرکره برقی

تنظیم ارتفاع موتور کرکره برقی

تنظیم ارتفاع موتور کرکره برقی

در این مقاله تنظیم ارتفاع موتور کرکره برقی ساید و تیوبلار را برای شما عزیزان به صورت کاملا تصویری و عملی آموزش خواهیم داد تا بدون هیچگونه تخصصی کرکره برقی خود را رگلاژ نمایید.

تنظیم ارتفاع موتور ساید کرکره برقی

در تصویر زیر میکروسوئیچ موتور ساید را مشاهده میکنید، همانطور که در تصویر میبینید دوعدد چرخ دنده نقره ای رنگ که با شماره ۱ مشخص شده است جهت تنظیم بالا و دیگری هم جهت تنظیم ایستادن کرکره برقی در پایین میباشد.

میکروسوئیچ (چرخ دنده) سمت راست جهت تنظیم ایستادن بالای کرکره برقی و میکروسوئیچ (چرخ دنده) سمت چپ جهت ایستادن پایین کرکره برقی میباشد.

جهت تنظیم ایستادن کرکره برقی در بالای دهانه ابتدا به وسیله ریموت کرکره برقی را به سمت بالا حرکت داده و در محلی که توقف کرکره مورد نظر است دکمه توقف ریموت را فشار داده تا کرکره از حرکت بایستد، سپس پیچ میکروسوئیچ سمت راست را تا هنگام برخوردبا قطع کن باز میکنیم با این عمل کرکره برقی جهت بالای کرکره تنظیم میشود.

جهت تنظیم پایین کرکره برقی همین عمل را در پایین کرکره و میکروسوئیچ (چرخ دنده) سمت چپ انجام میدهیم.

تنظیم ارتفاع موتور کرکره برقی

تنظیم ارتفاع موتور تیوبلار کرکره برقی

همانطور که در تصویر زیر مشخص است موتور تیوبلار دارای ۲ سوراخ جهت تنظیم میکروسوئیج میباشد که به وسیله آچار مخصوص موتور تیوبلار تنظیم میشود.

سوراخ های تعبیه شده برروی موتور جهت تنظیم بالا و پایین ایستادن کرکره برقی میباشد.

میکروسوئیچ تنظیم بالا و پایین موتور توبولار کرکره برقی

بعد از نصب موتور تیوبلار کرکره برقی میتوانید ارتفاع متوقف کردن کرکره را تنظیم کرد آچار تنظیم میکروسوئیچ را داخل سوراخ کرده و به طرف فلش ها بچرخانید.

کنار این سوراخ ها دو عدد فلش قرار دارد که یکی از این فلش ها طرف کرکره را نشانه گرفته و دیگری در جهت مخالف کرکره برقی را نشان میدهد. فلشی که طرف کرکره را نشانه گرفته برای تنظیم پایین کرکره و فلشی که بالای کرکره را نشانه گرفته جهت تنظیم بالای کرکره برقی می باشد.
تنظیم ارتفاع موتور کرکره برقی

شماره تماس : ۷ – ۰۵۱۳۲۷۶۰۴۷۴

ارسال پیام از طریق سایت

سایت های مرتبط: تیغه کرکره برقی  , وبلاگ درب اتوماتیک , وبلاگ کرکره برقی

لینک عضویت کانال ارتباطی ما : https://t.me/generaldoor

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *