یراق آلات شیشه سکوریت :یراق آلات شیشه سکوریت

 یراق آلات شیشه سکوریت از اجزای اصلی اتصال و حرکت درب سکوریت و همچنین در طول عمر و صحت عملکرد سکوریت ها نقش بسزایی دارند .

پاسار ها ، بست ها ، لولاها ، استوپ و سایر اتصال‌دهنده ها بخش اصلی یراق‌آلات شیشه سکوریت را تشکیل می‌دهند ،دستگیره و قفل و غیره نیز شامل این یراق‌آلات می‌گردند و معمولا آلیاژ مورد استفاده اولین معیار برای بالا رفتن کیفیت یراق‌آلات می‌باشد هرچه آلیاژ بهتر و مرغوب‌تر باشد زنگ‌زدگی و خوردگی آن کمتر اتفاق می‌افتد و احتمال شکستن و خرد شدن آن نیز کمتر به وجود می‌آید یراق شیشه علاوه بر زیبایی ظاهری بر کاهش و افزایش عمر شیشه تأثیر می‌گذارد.

 

 

 

 


کیفیت یراق‌آلات شیشه سکوریت جنرال دُر :یراق آلات شیشه سکوریت

هرچه یراق آلات شیشه سکوریت از کیفیت بهتری بهره‌مند باشند حرکت و اتصال شیشه نیز مطمئن‌تر خواهد بود و درنتیجه احتمال شکستن آن بسیار کاهش می‌یابد در نتیجه  یراق آلات نقش مهمی در سهولت رفت و آمد دارد . به‌طور مثال در شیشه فروشگاه های لولایی با تردد بالا هرچه یراق‌آلات و استوپ آن باکیفیت و مرغوب تر باشد درب شیشه سکوریت راحت تر باز و بسته شده و تردد به راحتی امکان پذیر است .
یراق‌آلات ارزان موجود در بازار بسیار نامرغوب بوده و به پروژه و سازه ها آسیب‌ جدی وارد می‌کند که معمولا با استفاده از یراق های با کیفیت جنرال در این اتفاق قابل پیشگیری است .

شرکت جنرال دُر با سابقه پانزده سال خدمت در زمینه یراق آلات به‌ عنوان بزرگترین فروشنده یراق‌آلات شیشه سکوریت در شرق کشور این اطمینان را به مشتری خود میدهد که بهترین و با کیفیت ترین محصولات را در اختیار شما قرار میدهد یراق‌آلات موجود در شرکت جنرال در اعم از تولید داخل و یا وارداتی دارای گارانتی و خدمات پس ار فروش بوده و کارشناسان ما همواره پاسخ گوی نیازها و سفارش‌های شما می‌باشند .


جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص یراق آلات شیشه سکوریت از طریق زیر با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس : ۷ – ۰۵۱۳۲۷۶۰۴۷۴

سایت های مرتبط: www.akzar.com  , www.generaldoor.mihanblog.com , www.generaldoor.blogfa.com

لینک عضویت کانال ارتباطی ما : https://t.me/generaldoor