نحوه پرینت شیشه سکوریت

موتور کرکره برقی بارازانته
بهمن 23, 1397
سیستم درب اتوماتیک یونیک
سیستم درب اتوماتیک یونیک
بهمن 23, 1397
نحوه پرینت شیشه سکوریت

شرکت جنرال دُر با استفاده از بهترین تگنولوژی روز دنیا در زمینه چاپ برروی شیشه با استفاده از جوهر سرامیکی به عنوان اولین شرکت فعال در کشور در این زمینه میباشد. این محصولات پس از چاپ به نمونه هایی با کیفیت و ماندگاری مادام العمر بدل میشوند.

پرینت برروی شیشه سکوریت به این صورت میباشد که اشعه فرابنفش ساطع شده از دستگاه چاپ برروی جوهر قرار گرفته و باعث چسبیده شدن جوهر به شیشه میگردد با استفاده از این نوع روش میتوان انواع طرح ها و رنگ ها را برروی شیشه ایجاد کرد و در مکان های مختلف استفاده نمود.

مهمترین مسئله پرینت برروی شیشه سکوریت کیفیت نوع جوهر مورد استفاده میباشد هرچه مرغوبیت نوع جوهر بالاتر باشد طول عمر و ماندگاری پرینت شیشه افزایش می یابد.

مقاومت بالا در برابر شکستن، شفافیت بالا به همراه پرینت انواع طرح ها بر روی شیشه از جمله ویژگی می باشد که موجب محبوبیت و استفاده وسیع از شیشه سکوریت پرینت شده می باشد.

پرینت برروی شیشه سکوریت به وسیله دستگاههای مختلفی انجام میگیرد که می توان به durst ساخت کشور اتریش و tecglass ساخت کشور انگلیس اشاره کرد برخی دستگاهای دیگر نیز در بازار موجود می باشد ولی پرکاربرد ترین دستگاه پرینت روی شیشه را می توان دستگاه durst اتریش نام برد.

مهم ترین قسمت دستگاه پرینت شیشه همانند سایر دستگاههای چاپ هد آن می باشد زیرا پاشش جوهر و اندازه و نحوه ریختن جوهر توسط هد تنظیم میگردد که در نهایت موجب بدست آمدن یک تصویر با کیفیت می گرد.

دستگاه پرینت بر روی شیشه به صورت جوهر افشان و یا با جوهر های سرامیکی می باشد که بر روی شیشه ای تخت سکوریت و لمینیت شده قابلیت اجرا دارند.


شیشه سکوریت پرینت شده نوعی شیشه چاپ شده است که میتوان در حوزه های دکوراسیون داخلی، ایجاد پارتیشن و فضای کاذب، نمای بیرونی ساختمان‌ها، استندها و تابلوهای تبلیغاتی، استخرها، هتل‌ها، سازه‌ها، فضاهای اداری و آموزشی، بازارها، هایپرمارکت‌ها و بسیاری از موارد دیگر اشاره کرد.

از قابلیت های شیشه سکوریت پرینت شده میتوان به موارد زیر اشاره نمود.

  • قابلیت چاپ هر نوع طرح و عکس دلخواه بدون محدودیت
  • دوام مادام‌العمــر در برابر مــواد شیمیایــی و شـوینده
  • دوام مادام‌العمردر برابر نورآفتاب
  • سکوریت و ضـد ضـربــه
  • قابلیت استفـاده از نورپردازی
  • مقاوم در برابر خش

 

نحوه پرینت شیشه سکوریت

شماره تماس : ۷ – ۰۵۱۳۲۷۶۰۴۷۴

ارسال پیام از طریق سایت

سایت های مرتبط: تیغه کرکره برقی  , وبلاگ درب اتوماتیک , وبلاگ کرکره برقی

لینک عضویت کانال ارتباطی ما : https://t.me/generaldoor

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *