قیمت کرکره برقی

تاریخ به روز رسانی:   1403/04/02

قیمت هر متر مربع کرکره برقی

قیمت کرکره برقی با توجه به جنس تیغه، نوع موتور و سایر تجهیزات مخصوص نصب آن بستگی دارد. تمام این هزینه ها با توجه به متراژ دهنه محاسبه و قیمت به شما اعلام می شود. هزینه لاستیک و مونتاژ برخی از محصولات رایگان است با انتخاب آن ها می توانید قیمت روز کرکره برقی را کاهش دهید.

نوع تیغه

برند

قیمت هر متر مربع کرکره برقی (تومان)

وضعیت برند

تیغه کرکره برقی 80 دو پل

آکزر Akzar

799,000 + کپس ، لاستیک و مونتاژ رایگان

ثبت شده

تیغه کرکره برقی 80 سه پل

آکزر Akzar

804.000 + کپس ، لاستیک و مونتاژ رایگان

ثبت شده

تیغه کرکره برقی 80 دو پل

جگوار Jaguar

789,000 + کپس ، لاستیک و مونتاژ رایگان

ثبت نشده

تیغه کرکره برقی 80 تک پل

آکرول Akroll

1.197.000 + کپس ، لاستیک و مونتاژ رایگان

ثبت شده

تیغه کرکره برقی رنگ خاص

آکزر Akzar

80.000 بالاتر از رنگ سفید + کپس ، لاستیک و مونتاژ رایگان

ثبت شده

تیغه کرکره برقی 100 دو پل

آکزر Akzar

1.069,000 + کپس ، لاستیک و مونتاژ رایگان

ثبت شده

تیغه پانچ دار(کیلویی)

آکزر Akzar

250.000

ثبت شده

تیغه 100 آکزر میکس

آکزر Akzar

1.180.000 + کپس ، لاستیک و مونتاژ رایگان

ثبت شده

تیغه کرکره برقی سایز 80

لومیکو Lumico

800.000

ثبت نشده

تیغه تیغه کرکره برقی سایز 80

موناکو Monako

850.000

ثبت نشده

تیغه درب برقی سایز 80

آکبا Akba

با ما تماس بگیرید

ثبت نشده

تیغه کرکره برقی سایز 80

کت  Cat

775.000

ثبت نشده

تیغه کرکره سایز 80

آلوتک Alutec

665.000

ثبت نشده

تیغه کرکره برقی سایز 80

لینوکس Lennox

780.000

ثبت نشده

تیغه کرکره برقی سایز 80

پالارکو Palarco

830.000

ثبت نشده

تیغه کرکره برقی سایز 80

آلتک Altec

830.000

ثبت نشده

تیغه کرکره برقی سایز 80

آکسرول Aksrool

685.000

ثبت نشده

تیغه کرکره برقی فولادی

830.000

ثبت نشده

درخواست پیش فاکتور خرید کرکره برقی با لوازم کامل

سفارش

"*" indicates required fields

برای اطلاع از قیمت کیلویی و تناژ همین حالا تماس بگیرید

اگر سوالی دارید ، یا در زمینه قیمت هر متر مربع کرکره برقی و  یراق آلات آن مشاوره می‌خواهید؛ همین حالا با کارشناسان مجموعه جنرال در تماس بگیرید تا به صورت تلفنی به تمامی سوالات شما پاسخ دهند.

 

مقایسه تیغه آکرول ، آکزر و جگوار

ردیف

تیغه کرکره برقی آکرول اراک

تیغه کرکره برقی آکزر اراک

تیغه کرکره برقی جگوار اراک

1

تولید از مواد استاندارد و خام درجه یک

تولید از مواد خام استاندارد

تولید از مواد خام استاندارد

2

کوره DC و تجهیزات تولید با کیفیت و استاندارد

کوره DC و تجهیزات تولید با کیفیت و استاندارد

کوره DC و تجهیزات تولید با کیفیت و استاندارد

3

تولید تیغه سایز ۶۰

تیغه ۶۰ ندارد

تیغه ۶۰ ندارد

4

تولید تیغه سایز ۸۰ تک پل

تولید تیغه سایز ۸۰ دوپل و سه پل

تولید تیغه سایز ۸۰ دوپل

5

تولید تیغه سایز ۱۰۰ دوپل

تولید تیغه سایز ۱۰۰ دوپل

سایز ۱۰۰ ندارد

6

تولید تا عرض برش ۱۴ متر

تولید تا عرض برش 11 متر

تولید تا عرض برش ۹ متر

7

تولید تیغه پانچ دار ندارد.

تیغه پانچ دار دارد.

تیغه پانچ دار ندارد.

8

وزن تیغه ۸۰ تک پل آکرول حدودا 5.50 کیلوگرم

وزن تیغه ۸۰ دوپل آکزر بین 4.2 تا 4.6 کیلوگرم

وزن تیغه ۸۰ دوپل آکزر حدود 4 کیلوگرم

9

وزن تیغه ۱۰۰ دوپل حدود 6 کیلوگرم

وزن تیغه ۱۰۰ دوپل حدود ۶ کیلوگرم

تیغه ۱۰۰ ندارد

10

تولید در دو رنگ سفید و کرم

تولید در 12 رنگ متفاوت  و به درخواست مشتری

تولید در رنگ سفید

11

تولید تیغه میکس ندارد.

تولید تیغه میکس دارد.

تولید تیغه میکس دارد.

12

تولید تیغه لوکس ندارد.

تولید تیغه لوکس دارد.

تولید تیغه لوکس ندارد.

13

کپس ، لاستیک و مونتاژ رایگان

کپس ، لاستیک و مونتاژ رایگان

کپس ، لاستیک و مونتاژ رایگان

شاید لازم داشته باشید

لوازم و یراق آلات کرکره برقی (24)

موتور کرکره برقی (7)

جک پارکینگی | جک برقی (3)

تفاوت قیمت تیغه کرکره برقی آلومینیومی با سایر تیغه ها

تیغه های آلومینیومی 80 درصد از سهم بازار را به خود اختصاص داده‌اند. وقتی گفته می‌شود: قیمت تیغه کرکره برقی چقدر است؟ اولین چیزی که به ذهن شنونده می‌رسد قیمت تیغه کرکره برقی آلومینیومی است چراکه همه مردم کرکره برقی را با این متریال در بازار می‌شناسند. سهم بالای تیغه های آلومینیومی در بازار باعث شده که قیمت آنها تعیین کننده باشد.

اگر بخواهیم از نظر قیمت، تیغه های کرکره برقی را رده بندی کنیم باید بگوییم که در جایگاه گران قیمت‌ترین تیغه؛ تیغه سکشنال (زیر سقفی) قرار می‌گیرد. بعد از آن تیغه پلی کربنات گران‌ترین تیغه در بازار است. تیغه های گالوانیزه و فولادی نیز قیمت کمتری دارند. در نهایت ارزان‌ترین و پر طرفدارین تیغه، تیغه آلومینیومی است.

ترتیب قیمت هر متر مربع کرکره برقی (از بیشترین قیمت به کمترین قیمت)

تیغه سکشنال (گران‌ترین) > تیغه پلی کربنات > تیغه گالوانیزه > تیغه فولادی > تیغه آلومینیومی (ارزان‌ترین)

نحوه محاسبه قیمت کرکره برقی

کسانی که می خواهند از کرکره برقی برای درب منزل، محل کار، پارکینگ و فروشگاه خود استفاده کنند به دنبال روشی مناسب برای تخمین و محاسبه قیمت کرکره برقی هستند. از آنجایی که کرکره های برقی در مدل های مختلفی تولید و اجرا می شود قیمت گذاری آن نیز متفاوت است. قیمت روز کرکره برقی با توجه به نوع تیغه و موتور استفاده شده تعیین می گردد.

برای آنکه تیغه کرکره ارزان و مناسبی را انتخاب کنید می توانید با کارشناسان جنرال در مشورت کرده و با کمترین هزینه این درب امن و زیبا را نصب نمایید. در این مجموعه بهترین تیغه کرکره برقی تولید شده توسط برندهای معتبر به مشتریان عرضه می شود. اگر می خواهید نحوه محاسبه قیمت کرکره برقی را بدانید باید با عوامل تأثیرگذار بر قیمت آن آشنا شوید.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت کرکره برقی

زمانی که قصد خرید کرکره برقی دارید باید به عوامل مختلفی توجه کنید. شما باید با توجه به نیاز خود انتخاب مناسبی را انجام دهید. پس از آن می توان قیمت روز کرکره برقی را محاسبه کرده و مراحل خرید و نصب آن را انجام داد. برخی از عواملی که بر روی قیمت این محصول تأثیر می گذارند به شرح ذیل هستند:

 

1- نوع موتور کرکره برقی

یکی از مهمترین اجزای کرکره برقی، موتور آن است. بخش اعظمی از هزینه ای که برای نصب کرکره می پردازید به موتور آن مربوط می شود. به طور کلی دو نوع موتور برای باز و بسته کردن تیغه های کرکره برقی استفاده می شود:


موتور توبلار

موتورهای توبلار قیمتی مقرون به صرفه دارند و برای درب های کوچک مناسب هستند. این موتورها در داخل لوله(شفت) نصب می شوند و فضایی را اشغال نمی کنند. در هنگام قطع برق برای باز و بسته کردن درب باید از آچار مخصوص استفاده کنید. با انتخاب موتور توبلار و تیغه کرکره ارزان می توانید با کمترین هزینه درب کرکره برقی را تهیه نمایید.

موتور ساید

اگر محل مورد نصب کرکره برقی باید درب بزرگ نصب شود یا از تیغه های سنگین تر استفاده شود باید به سراغ موتورهای ساید بروید. این موتورها برون  نصب می شوند پس باید فضای کافی برای نصب آن ها در اختیار داشته باشید. حتی زمانی که برق قطع می شود موتورهای ساید می توانند با استفاده از باتری داخلی، و یا با استاده از زنجیر درب را باز و بسته کنید. قیمت موتورهای ساید بیشتر است و تأثیر زیادی بر محاسبه قیمت کرکره برقی دارد.

2- اندازه دهنه

هر چه متراژ درب بیشتر باشد قیمت تمام شده کرکره برقی بیشتر خواهد شد. در درب های بزرگتر تیغه های بیشتری استفاده می گردد و به موتور قدرتمندتری نیاز است. همه این عوامل بر روی محاسبه قیمت کرکره برقی تأثیر گذاشته و هزینه بیشتری برای شما دارند.

3- محل نصب

محلی که قرار است کرکره در آن نصب شود بر روی قیمت روز کرکره برقی تأثیر می گذارد. اگر می خواهید کرکره را در طلافروشی ها، بانک ها و مؤسسات مالی نصب کنید باید تیغه های ضدسرقت را انتخاب نمایید. همچنین نباید کرکره ای پر سر و صدا را برای محیط مسکونی انتخاب کرد. موتورهای توبلار برای مکان های شلوغ و پرتردد مناسب نیستند. پس قبل از هر اقدامی شرایط محل نصب را در نظر بگیرید. 

4- جنس تیغه کرکره برقی

 پارامتر بعدی و مهم و تأثیرگذار بر قیمت کرکره برقی، جنس تیغه های آن است. با وجود آن که بیشتر از تیغه های آلومینیومی برای این نوع دربی استفاده می شود اما این قسمت از کرکره برقی با مواد مختلفی تولید می گردد

قیمت تیغه کرکره برقی

انواع تیغه کرکره برقی (Roller shutter)

1- تیغه های آلومینیومی

تیغه های آلومینیومی از مرغوب ترین آلیاژها ساخته می شوند و به دلیل مقاومت بالای خود در برابر عوامل جوی، استحکام خوب و وزن کم به انتخاب اول مشتریان تبدیل شده اند.

تیغه های آلومینیومی در سایزهای 6 ، 8 ، 10 و 12 سانتی متر در ایران قابل تولید هستند. پرکاربردترین نوع تیغه آلومینیومی تیغه 8 و 10 است. سایز 12 تنها یک درصد از تولیدات کرکره برقی در ایران را به خود اختصاص داده است. تیغه های آلومینیومی 10 سانتی متر معمولا برای درب‌های سوله، انبار و مکان‌های با عرض دهانه بالا استفاده می‌شوند.

تیغه‌های 10 قابلیت تحمل وزن زیادی دارند و خودشان هم سنگین هستند. این تیغه‌ها معمولا با طول (4 تا 16 متر) تولید می‌شوند. تیغه های 8 سانتی متر که عرف بازار هستند و در کوچه و خیابان زیاد آنها را می‌بینید برای دهنه‌های تجاری، مسکونی، کوچه، محل و بازار استفاده می‌شوند. این تیغه‌ها در رنگ‌های مختلف و با متریال‌های مختلف تولید می‌شوند.

تیغه های 8 سانتی متر می‌توانند از نوع تک پل، دو پل و سه پل باشند. تعداد پل ها استحکام تیغه در محور عمودی را افزایش میدهد.

به دلیل مقاومت بالا در مقابل رطوبت و عوامل جوی و همچنین استحکام و ارزش آلومینیوم اکثر مشتریان از تیغه آلومینیومی استقبال میکنند.

تفاوت قیمت کرکره برقی 8 سانتی متر و 10 سانتی متر

قیمت هر متر مربع کرکره برقی 8 سانتی متر و قیمت تیغه کرکره برقی 10 سانتی متر آکزر اختلاف چندانی باهم ندارند ؛ به همین دلیل بسیاری از مشتریان جنرال در ترجیح می‌دهند که از تیغه کرکره برقی 10 سانتی متری استفاده کنند.

جنرال در با تولید بسیار با کیفیت تیغه‌های 8 سانتی متر و 10 سانتی متر در 12 رنگ به یکی از محبوب‌ترین تولید کنندگان تیغه کرکره برقی در ایران تبدیل شده است.

جنرال در توانایی تولید تیغه کرکره برقی در سایز دلخواه مشتری را دارد بنابراین قیمت هر متر مربع کرکره برقی و هر متر تیغه کرکره برقی متناسب با ویژگی ها، سایز و نوع آن متفاوت است.

تفاوت قیمت تیغه کرکره برقی اکرول، آکزر اراک

از نظر کیفیت تیغه‌های برند آکزر و تیغه‌های آکرول برابری می‌کنند اما قیمت متر تیغه کرکره برقی اکرول گرانتر است.

هر دو محصول با مواد اولیه مرغوب تولید شده و تحت عملیات حرارتی و کشش به استحکام مناسب میرسند

2- تیغه های گالوانیزه | تیغه فوم دار

این تیغه ها از ورق گالوانیزه همراه با فوم ساخته می شوند و عایق خوبی برای حرارت و صوت هستند. این فوم ها از ایجاد صدا در هنگام باز و بسته شدن کرکره جلوگیری می کنند به همین دلیل به آن ها تیغه بی صدا گفته می شود.

متریال تیغه کرکره برقی گالوانیزه به این صورت است که ورق گالوانیزه را خم و برش می‌دهند، سپس داخل این ورق یک فوم تزریق می‌شود که این فوم عایق سرما و گرما و گاها صدا می‌باشد. همانطور که می‌دانید داخل دیگر تیغه‌ها خالی است اما تیغه های گالوانیزه به دلیل دارا بودن فوم مخصوص، به عنوان عایق گرما و سرما عمل می‌کنند؛ همین عامل بر روی قیمت تیغه کرکره برقی گالوانیزه تاثیر می گذارد.

تیغه های گالوانیزه بعضا از صدای کمتری نسبت به سایر تیغه‌ها برخوردار هستند چراکه همان فوم صدای سر خوردن عصایی‌های کرکره برقی را می‌گیرد. از این تیغه به عنوان تیغه بی صدا نیز یاد می‌شود.

3- تیغه های فولادی

تیغه های فولادی با ضخامت 0.8 میلی متر یا 1 میلی متر یا بعضا 1.2 میلی متر تولید و به بازار عرضه می‌شوند. تیغه های فولادی همانطور که از اسمشان پیداست از آهن ساخته شده‌اند و استقامت بسیار خوبی دارند. بانک‌ها، موسسات و مراکز دولتی و تجاری بزرگ معمولا از تیغه های فولادی استفاده می‌کنند چراکه استقامت بسیار بالایی دارد اما متاسفانه در مقابل زنگ زدگی و عوامل جوی مقاومت کمتری نسبت به تیغه آلومینیومی دارند.

اگر می خواهید درب کرکره برقی را در محلی مهم نصب کنید و امنیت برای شما مهم است باید به سراغ تیغه کرکره فولادی بروید. این تیغه ها سنگین و مستحکم هستند اما مقاومت آن ها در برابر خوردگی و اکسایش کمتر از آلومینیوم است.

قیمت تیغه کرکره برقی اکرول
لیست قیمت تیغه آکرول

4- تیغه های پلی کربنات | تیغه های شفاف

به تیغه‌های پلی کربنات ، تیغه پلاستیکی هم گفته می‌شود؛ این تیغه به صورت فشرده تولید می‌شوند و شفاف هستند. برخی از مراکز ، مغازه‌ها و فروشگاه‌ها علاقه دارند بعد از تعطیلی، محیط داخلی آنها دیده شود؛ کما اینکه بسیاری از بانک‌ها از همین تیغه‌ها در گذشته استفاده می‌کردند.

این تیغه‌ها فقط جنبه تجاری دارند و برای پارکینگ و سایر مکان‌ها به ندرت استفاده می‌شوند. این تیغه‌ها خیلی زود خش، کدر و مات می‌شوند در حالی که این اشکال در سایر تیغه های کرکره برقی وجود ندارد. مثلا روی تیغه های آلومینیومی یا تیغه‌های فولادی نمی‌توان خش انداخت. اگر بخواهیم به تیغه های پلی کربنات سهمی در بازار بدهیم باید بگوییم که این تیغه‌ها فقط 10 درصد از بازار تولید کرکره برقی در ایران را به خود اختصاص داده‌اند.

تیغه های پلی کربنات شفاف و سبک هستند. اگر به دنبال خرید تیغه کرکره ارزان هستید می توانید این تیغه ها را انتخاب کنید. تیغه پلی کربنات حتی با موتور توبلار نیز باز و بسته می شود زیرا وزن بسیار کمی دارد.

5- کرکره سکشنال | تیغه های زیر سقفی

این تیغه‌ها مدل اروپایی هستند به این صورت که کرکره به چهار یا پنج قسمت تقسیم می‌شود و موتور داخل سقف نصب می‌شود. این تیغه داخل پارکینگ استفاده می‌شوند به طوری که کرکره بعد از باز شدن زیر سقف قرار می‌گیرد. جنس تیغه های سکشنال ورق گالوانیزه و آهنی است که خم و برش می‌خورد و به تیکه‌های 80 سانتی متر یا 1 متری تقسیم می‌شود.

این تیغه‌ها در بازار اقبال خوبی ندارند و سهم آنها از بازار ایران به زیر 1 درصد می‌رسد. از این تیغه ها بیشتر در شهر تهران استفاده می‌شود.

اکنون که با انواع کرکره برقی آشنا شدید ممکن است بپرسید که موتور کرکره برقی چقدر برق مصرف می کند؟ برای بررسی جواب این سوال بر روی لینک کلیک کنید.

کرکره سکشنال به شکل متفاوتی رول می شود و زیر سقف پارکینگ قرار می گیرد. این تیغه ها متقاضیان کمتری در بازار ایران دارند و همان طور که گفتیم جنس تیغه های آن ها از فولاد یا ورق گالوانیزه است.

راهنمای خرید تیغه کرکره برقی از جنرال در

برای خرید و اطلاع از قیمت هر متر تیغه کرکره برقی و انواع آن علاوه بر جدول لیست قیمت می‌توانید با کارشناسان جنرال در در ارتباط باشید

05132738394

09036805271


پس از خرید موتور کرکره برقی حتما مقاله تنظیم موتور کرکره برقی را بخوانید.

کرکره برقی گالوانیزه یا آلومینیوم

در قسمتی که به معرفی انواع تیغه کرکره برقی پرداختیم مشاهده کردید که بهترین انتخاب برای این نوع درب، تیغه های گالوانیزه و آلومینیوم هستند. تیغه های پلی کربنات مقاومت بالایی ندارند و خط و خش را زودتر نشان می دهند. تیغه های فولادی نیز سنگین هستند و در شرایط نامناسب زنگ می زنند. اگر شما هم قصد خرید کرکره برقی گالوانیزه یا آلومینیوم را دارید باید با مشخصات کامل این تیغه ها و مزایای خرید آن ها آشنا شوید.

بهترین تیغه کرکره برقی کدام است؟

بهترین تیغه کرکره برقی با توجه به نیاز شما انتخاب می شود. محلی که قصد استفاده از کرکره در آن را دارید، جنس تیغه را مشخص می کند. با در نظر گرفتن نوع تیغه و اندازه دهنه باید موتوری مناسب را برای باز و بسته کردن آن انتخاب کنید. مسئله ای که اهمیت دارد خرید از بهترین برند تیغه کرکره برقی است. پس اگر به دنبال خرید بهترین کرکره برقی را دارید شرایط خود را با کارشناسان جنرال در میان بگذارید و از مشاوره رایگان آن ها استفاده نمایید.