درباره_ما_درب-اتوماتیک_کرکره-برقی_جک-پارکینگی_درب-اتوماتیک-شیبشه-ای.jpg

درباره ما

امروزه ما انسانها در جوامعی زندگی می کنیم که پیشرفت جزئی از تار و پود ماست از این رو مجموعه جنرال در از این ماجرا مستثنی نبوده و نخواهد بود.

این مجموعه فعالیت خود را در زمینه شیشه های ساختمانی از سال ۶۰ به نام روشن آغاز نمود و با توجه به نیاز روز جامعه در هر دوره از زمان تکنولوژیهای روز را به مجموعه اضافه نمود.

در دهه هفتاد شیشه های رفلکس و دو جداره ،سکوریت و لوازم سکوریت و در دهه ۸۰ با ورود به بازار صنعت درب اتوماتیک فصل جدیدی از فعالیت های خود را آغاز کرد و در طی مدت کوتاهی با مشتری مداری و عرضه محصولات با کیفیت ،سرعت در تحویل قطعات و اجرای خدمات جایگاه خود را در بین دست اندرکارران درب اتوماتیک بدست آورد تا جایی که امروز جنرال در علاوه بر عرضه ی محصولات خود به اقصی نقاط کشور ،قطعات مربوط را به ۴ کشور تاجیکستان ،افغانستان ،پاکستان و ترکمنستان صادر نموده است .

شرکت اکنون نصب و اجرای انواع درب اتوماتیک چون رول آپ (کرکره برقیجک پارکینگی و شیشه ای را بر عهده می گیرد

ما در مسیر تجارت خود همواره تلاش کردیم که قیمت نهایی را برای مشتریان خود تا حد امکان به حد اقل برسانیم.

در راستای این هدف شرکت با اقدام به اخذ نمایندگی اصلی ترین جز درب اتوماتیک رول آپ یعنی تیغه کرکره برقی به اهداف خود جامه ی عمل پوشانید و همچنین با این اقدام همکاران زیادی را تحت پوشش خود قرار داد

بوسیله ی به کارگیری نیروهای مجرب ،جوان و با انگیزه همراه دانش روز و بررسی بازارهای داخلی و خارجی ،انتخاب بهترین برندها و کسب استانداردهای روز دنیا و خدمات ۲۴ ساعته ، رضایت مشتریان خود را جلب کرده و جایگاه خود را در بازارهای متلاطم امروز محکم تر کرد.

ما توانسته ایم با فروش بیش از ۱۰۰۰تن محصولات آلومینیوم که مهم ترین آن تیغه کرکره برقی است در بازارهای داخلی و خارجی برای ۲۰ نفر بصورت مستقیم و بیش از۱۰۰ نفر به طور غیر مستقیم ایجاد شغل نماییم

در هر سفارش شما ۸ نفر با جدیت تمام تلاش می کنند تا درخواست شما را به بهترین شکل ممکن به دست شما برسانند

این شرکت نصب درب اتوماتیک را به شکل یک نقطه نمیبیند بلکه به آن به صورت یک پروسه نگاه می کند بنا براین به مشتریان خود گارانتی مطمئن ارائه می کند که توسط خود شرکت برعهده گرفته می شوند.

ما مشتر ی را در زمان برخورد به مشکل تنها نمی گذاریم و خدمات خود را تا زمانی که وعده دادیم صادقانه و سریع اجرا می نماییم.

با گسترش حضور شما در فضای مجازی شرکت از این لحاظ نیز پا به پای شما خدمات خود را به فضای مجازی آورده که سرویس گیرنده در سریع ترین زمان ممکن و با چشمی باز خدمات مورد نیاز خود را انتخاب کند.ما در وبسایت خود و سایر رسانه های مجازی پاسخگوی دائم به مشتریان خود هستیم.

در نهایت با توکل به خداوند،حمایت مشتریان و همت و پشتکار مدیران و پرسنل می توانیم روز به روز به هدف خود یعنی افزایش خدمات با رضایت مشتری نزدیک تر شویم.

با تشکر :مصطفی جلالی فراهانی