کرکره برقی

جاقفلی هوشمند کرکره برقی

جاقفلی هوشمند کرکره برقی

با استفاده از جاقفلی هوشمند کرکره برقی میتوانید از آسیب های احتمالی همچون سوختن موتور ، پارگی تیغه انتهایی کرکره برقی و همچنین شکسته شدن قفل جلوگیری نمائید. نصب این جای قفلی به جای نمونه دستی آن این امکان را میدهد تا زمانی که قفل را از جاقفلی هوشمند باز نکند ریموت ، Ups و کلید های دستی کرکره برقی به هیچ عنوان عمل نکند.

اجزای تشکیل دهنده :

  • پایه شماره یک که دارای ۴ عدد سواخ مربع شکل بوده و برروی تیغه انتهایی نصب میگردد.
  • پایه شماره دو که یک قطعه الکترونیکی برروی آن پیچ شده است و برروی ریل آهنی نصب میگردد.
  • قطعه آلومینیومی که برروی پایه شماره دو نصب شده است و مدارات الکترونیکی را در خود جای داده است.

موارد قابل توجه :

با توجه به اینکه قطعه آلومینیومی حاوی مدارات الکترونیکی و قطعات پلاستیکی میباشدالزامی است قبل از انجام جوشکاری آن را از روی پایه شماره ۲ باز نمایید و بعد از اتمام جوشکاری و خنک شدن محل جوش و اتصال کابل جاقفلی به کابل ۷۵/. * ۲ آن را در محل نصب محکم نمایید.

مسئله آب بندی یا همان Waterproof در این نوع جاقفلی رعایت گردیدده است اما بهتر است که از تماس مستقیم آن با آب و یا شستشوی آن اجتناب کنید.

طریقه اتصال جاقفلی هوشمند کرکره برقی به انواع موتورها :

موتور تیوبلار و موتورهای ساید فاقد Ups

جاقفلی هوشمند کرکره برقی

در این نوع موتورها طبق شکل بالا سیم نول برق ساختمان مستقیم به جاقفلی برقی و برگشتی آن به مرکز کنترل (رسیور) کرکره برقی متصل میشود ، توجه نمایید در این نوع موتورها که منبع تغذیه آن ۲۲۰V میباشد الزامیست که سیم نول به جای قفل متصل گردد تا در صورت اتصال به بدنه از برق گرفتگی افراد جلوگیری شود.

توجه : چنانچه از موتورهای توبلار ویا MC با UPS220V استفاده گردد طریق اتصال مانند تصویر زیر خواهد شد. در این حالت دقت نمایید که سیم آبی مشترک که به قفل برقی متصل گردیده و فاقد ولتاژ باشد این عمل را میتوانید با فازمتر مشخص نمایید در صورتی که این سیم دارای ولتاژ باشد با برعکس نمودن دوشاخه برق اصلاح خواهد شد.

جاقفلی هوشمند کرکره برقی


شماره تماس : ۷ – ۰۵۱۳۲۷۶۰۴۷۴

ارسال پیام از طریق سایت

سایت های مرتبط: تیغه کرکره برقی  , وبلاگ درب اتوماتیک , وبلاگ کرکره برقی

لینک عضویت کانال ارتباطی ما : https://t.me/generaldoor

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *