همه چیز راجع به کرکره برقی

تنظیم اتوماتیک بسته شدن کرکره برقی

تنظیم اتوماتیک بسته شدن کرکره برقی

تنظیم اتوماتیک بسته شدن کرکره برقی

طریقه تنظیم اتوماتیک بسته شدن کرکره برقی :

بهتر است این قابلیت را فقط برای پارکینگ منازل فعال کنید و توصیه میشود درصورت نصب کرکره برقی برای مغازه ها و فروشگاه ها این قابلیت را غیر فعال کنید.

بر روی مدار فرمان ۳ عدد دیب سوئیچ وجود دارد که اولین شاسی برای فعال کردن و غیر فعال کردن اتوماتیک بسته شدن کاربرد دارد. اگر Auto Close – Dip Switch را بر روی وضعیت On قرار دهید کرکره پس از گذشت زمان مشخص اتوماتیک پایین می آید و اگر خواستید این برنامه را غیر فعال کنید کافیست این Dip Switch را بر روی وضیعیت Off قرار دهید گاهی اوقات پس از آن که برنامه اتوماتیک بسته شدن را فعال کردید، خواهید دید کرکره پس از گذشت زمان مشخص بالا می رود یعنی به جای این که کرکره اتوماتیک بسته شود، اتوماتیک باز می شود و این مشکل به علت جابجا بسته شدن شدن سیم های موتور بوجود آمده است. برای رفع این مشکل کافیست دیپ سوئیچ L/R را تغییر جهت دهید، کار این دیپ سوییچ این است که چپ گرد و راست گرد موتور را تغییر دهد.

تنظیم اتوماتیک بسته شدن کرکره برقی

برای فعال کردن این برنامه شاسی Time را از رو مدار فرمان یک ثانیه فشار دهید یک LED به نشانه فعال بودن برنامه، روشن می شود، در این لحظه دکمه D بر روی ریموت را بزنید، پس از طی شدن زمان دلخواه دوباره دکمه D را بزنید، فاصله بین زدن دکمه D اول تا دوباره زدن دکمه D مدت زمان اتوماتیک بسته شدن درب محسوب می شود.

تنظیم اتوماتیک بسته شدن کرکره برقی


شماره تماس : ۷ – ۰۵۱۳۲۷۶۰۴۷۴

ارسال پیام از طریق سایت

سایت های مرتبط: تیغه کرکره برقی  , وبلاگ درب اتوماتیک , وبلاگ کرکره برقی

لینک عضویت کانال ارتباطی ما : https://t.me/generaldoor

author-avatar

درباره حسین کافی

اینجانب حسین کافی متخصص در زمینه کرکره برقی ، شیشه سکوریت و درب های اتوماتیک فریم دار هستم و به عنوان مسئول تولید محتوا ، مسئول تحقیق و توسعه و مدیر سایت جنرال در در این شرکت مشغول فعالیت می‌کنم.

دیدگاهی در مورد “تنظیم اتوماتیک بسته شدن کرکره برقی

 1. مدرس گفت:

  سلام :کرکره برقی دو ایستگاه دارد (بالاو پایین)آیا امکان چهار ایستگاهه هم دارد(پایین-دوایستگاه مثلا در دو چهارم وسه چهارم وبالا)؟با تشکر.

  1. superadmin گفت:

   سلام لطفا با شماره های شرکت و بخش فنی تماس بگیرید ۰۵۱۳۲۷۶۰۴۷۴ الی ۷

 2. محمدی محمد گفت:

  بادرود
  از تنظیمات وفرکانسهای مختلف بگویید،واز تنوع وبازه ی فرکانسی مثل ۳۱۵،۴۳۳که رایج ومابقی ریموت همانند اتومبیل ها که از فرکانسهای فیکس استفاده نمی‌کنند ودائم تغییر فرکانس دارن ونحوه کد دادن بگیید,ممنون محمدی تعمیرات اراک برد

  1. حسین کافی گفت:

   سلام ممنون از نظر شما همکار عزیز
   در حال گردآوری مطالبی در همین مورد هستیم و بزودی انشار داده میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *