همه چیز راجع به کرکره برقی

بیلت آلومینیوم

بیلت آلومینیوم

بیلت آلومینیوم چیست؟

بیلت نوعی آلومینیوم میباشد که در دسته محصولات نیمه ساخته ریختگری قرار میگیرد و اغلب در صنایع اکستروژن به کار میرود و براساس سفارش کارخانجات و در انواع گروه آلیاژی طبق استاندارد AA بین المللی در قطرهای مختلف تولید میشود.

بیلت (aluminum billet) در آلیاژ و اندازه های مختلف نیازمند قالب های متفاوتی میباشد.

انواع بیلت :

  1. بیلت وارداتی : این نوع بیلت ها از شرکت های بزرگ از قبیل دوبال ، روسال ، تالکو و … وارد کشور شده و از استانداردهای بین المللی مطلوبی برخورددار است.
  2. بیلت استاندارد : این نوع بیلت ها در داخل کشور تولید شده و از بزرگترین تولید کنندگان میتوان به محصولات ایرالکو و المهدی اشاره کرد.
  3. بیلت DC : این نوع بیلت ها به روش ریخته گری DC  یا Direct-chill Casting تولید میگردد و جهت تمایز با بیلت ایرالکو و المهدی به این نام شناخته میشود.
  4. بیلت تبدیلی یا ذوب مجدد : از ذوب آلومینیوم ضایعات تولید شده ومورد استفاده قرار میگیرد از معایب این نوع بیلت آلومینیوم عدم آلیاژ بندی صحیح آن میباشد.

بیلت های آلومینیوم مورد استفاده در تیغه کرکره برقی آکزر اراک :

بیلت های آلومینیوم ۶۰۶۳

مهمترین نوع بیلت های آلومینیوم آلیاژ ۶۰۶۳ میباشد که از عناصر منزنیم و سیبلیس تشکیل شده است این نوع بیلت بهترین نوع بوده که از مزایای آن میتوان به ماندگاری رنگ ، صدای کم و استقامت بالا مقاومت در برابر خوردگی اشاره کرد.

قیمت ۹ ماهه بیلت آلومینیوم ۶۰۶۳

بیلت آلومینیوم

 


بیلت آلومینیوم

شرکت جنرال دُر به عنوان یکی از عرضه کنندگان تیغه کرکره برقی در کشور بهترین نوع بیلت را در تولید تیغه های خود استفاده میکند.


 

شماره تماس : ۷ – ۰۵۱۳۲۷۶۰۴۷۴

ارسال پیام از طریق سایت

سایت های مرتبط: تیغه کرکره برقی  , وبلاگ درب اتوماتیک , وبلاگ کرکره برقی

لینک عضویت کانال ارتباطی ما : https://t.me/generaldoor

 

 

author-avatar

درباره حسین کافی

اینجانب حسین کافی متخصص در زمینه کرکره برقی ، شیشه سکوریت و درب های اتوماتیک فریم دار هستم و به عنوان مسئول تولید محتوا ، مسئول تحقیق و توسعه و مدیر سایت جنرال در در این شرکت مشغول فعالیت می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *