واحد صادرات سایت جنرال

شرکت جنرال دُر یک شرکت تولیدی بازرگانی است که با در اختیار داشتن توان رقابتی بالا در تولید و پخش انواع مقاطع آلومینیومی ، کلیه متعلقات درب های اتوماتیک شیشه ای و پارکینگی از بهترین مواد اولیه آماده همکاری با کشورهای همسایه از قبیل افغانستان، عراق، ترکمنستان ، عمان ، قطر ، روسیه و سایر کشورها می باشد. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره در خصوص خرید و اخذ نمایندگی از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید .

شرکت جنرال در محصولات صادراتی خود را تحت برند "Alueastco" روانه بازار جهانی کرده که با استقبال خوب از طرف کشور های همسایه و سایر کشور ها مواجه شده است. “Alueastco” محصولات صادراتی خود را هم تراز با استاندار های جهانی تولید و روانه بازار میکند و با داشتن مواد اولیه با کیفیت و دانش روز دنیا، توانسته است تا رضایت مشتریان بین المللی خود را نیز جلب کند.

باتوجه به استقبال مشتریان و افزایش محبوبیت برند "آکزر" تصمیم گرفتیم تا حوزه فعالیت خود را افزایش داده و محصولات خود را به خارج از ایران نیز ارسال کنیم.

برند خود را تحت عنوان صادراتی “Alueastco” روانه بازار جهانی کرده ایم که با اقبال عمومی نیز مواجه شده  است.

در فرایند تولید از مواد خام اولیه تا پردازش  نهایی، تلاش کردیم تا همه استاندارد های جهانی را رعایت کرده تا بتوانیم پاسخگوی مشتریان در اقصی نقاط جهان باشیم.

 

The General door Company, with the high ability to compete in the production and distribution of various types of aluminum sections, glass (safety glass, anti-impact and bulletproof laminate glass, printed glass), and all the accessories of automatic glass doors and parking with best raw materials and having a full range of products, is ready to cooperate with neighboring countries such as Afghanistan, Iraq, Turkmenistan and other countries. Contact us for more information and advice on purchasing and obtaining agency through the following communication ways