سیستم لابل درب اتوماتیک

سوالات رایج کرکره برقی
نماینده انحصاری تیغه کرکره برقی
مرداد 31, 1396
موتور کرکره برقی
موتور کرکره برقی
مرداد 31, 1396
سیستم لابل درب اتوماتیک

سیستم لابل درب اتوماتیک

چگونگی تشخیص سیستم لابل درب اتوماتیک از سیستم تقلبی

1 – تغییر در سنسورها

استفاده از جدیدترین سنسورهای شرکت اوپتکس ( optex ) با نام OA-FLEX T که به صورت پرده عمل نموده و عرض درب را پوشش کامل می دهد و کارایی سنسور جانبی را نیز دارا می باشد ، این سنسور ها دارای 16 دیپ سوئیچ و یک کلید تعیین وضعیت یا function switch می باشند.

2 – تغییر در کلید دیجیتال و کنترل باکس

در سیستم های جدید پتانسیومترها و دیپ سوئیچ ها و جامپرهای روی سوکت درکنترل بُرد به کلید دیجیتال انتقال یافته که باعث سهولت در تنظیم درب و راهکاری برای تشخیص سیستم تقلبی از سیستم های اصلی لابل ایتالیا می باشد، چرا که در سیستم های تقلبی دیپ سوئیچ ها هنوز در کنترل باکس می باشد، ضمناً در صورتی که نمایشگر کلید دیجیتال عدم ارتباط ( No connection ) را نشان دهد بیانگر عدم اصالت سیستم و یا استفاده از کلید دیجیتال قدیمی می باشد که با سیستم های جدید هماهنگ نیستند.

3 – استفاده از تسمه آلمانی

در سیستم اصلی لابل ایتالیا از تسمه اوپتی بلت ( Optibelt ) که ساخت کشور آلمان می باشد و در آن از نخ های نسوز و حرارت گیر استفاده شده ، ولی در سیستم های تقلبی از تسمه های چینی که قیمت آن یک پنجم قیمت تسمه های آلمانی می باشد استفاده شده است.

4 – کارکرد نرم و بی صدای سیستم ها

هنگر ها و غلطک ها همگی ساخت کشور ایتالیا بوده که در تولید آن از مناسب ترین آلیاژ و مواد پلاستیکی استفاده شده که باعث نرمی و بی صدا بودن درب در هنگام حرکت می باشد.


جهت کسب اطلاعات بیشتر  از طریق زیر با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس : ۷ – ۰۵۱۳۲۷۶۰۴۷۴

سایت های مرتبط: www.akzar.com  , www.generaldoor.mihanblog.com , www.generaldoor.blogfa.com

لینک عضویت کانال ارتباطی ما : https://t.me/generaldoor

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *