جک پارکینگی لنسر ۴۰۰

قفل برقی یال
قفل برقی یال
خرداد 1, 1398
مراحل نصب جک لنسر Lancer
مراحل نصب جک لنسر Lancer
خرداد 1, 1398
جک پارکینگی لنسر ۴۰۰

جک پارکینگی لنسر ۴۰۰

جک پارکینگی لنسر ۴۰۰ ایتالیا یکی از شناخته ترین جک های موجود در بازار ایران میباشد. قطعات جک پارکینگی لنسر کاملا ایتالیایی میباشد و در داخل کشور عزیزمان مونتاژ و عرضه میشود .

این نوع جک در سری های مختلف از جمله ۳۰۰ ، ۴۰۰ و ۵۰۰ در بازار موجود میباشد. شرکت جنرال دُر به عنوان نماینده رسمی فروش جک پارکینگی لنسر ۴۰۰ را به صورت کلی و جزئی به بازار عرضه میکند.

جک پارکینگی لنسر 400

طراحی منحصر به فرد همراه با مقاومت بالا

جک پارکینگی لنسر ۴۰۰ دارای ابعاد ۹۰ سانتی متر طول و ۸٫۵ سانتی متر عرض میباشد، در طراحی و ساخت این نوع جک از آلیاژ آلومینیوم دایکاست (آلومینیوم تحت فشار) و pvc استفاده شده است ، آلومینیوم تحت فشار به ریخته گری گفته میشود که آلومینیوم مذاب به صورت فشرده و تحت فشار در قالب تزریق میشود.

از مزیت های روش آلومینیوم دایکاست(تحت فشار) تولید قطعات بسیار نازک و با مقاومت بسیار بالا میباشد.

از مزایای تزریق آلومینوم دایکاست(تحت فشار) دوام و استحکام بالا در شرایط محیطی مختلف میباشد به طوری که جک پارکینگی لنسر ۴۰۰ قادر است دمای ۱۵۰ سانتیگراد را تحمل کند.

ویژگی های موتور

جک پارکینگی لنسر ۴۰۰ ایتالیا با عملکرد الکترومکانیکی خود قادر است درب هایی با وزن هر لنگه ۴۰۰ کیلوگرم و حداکر ۴ متر را باز و بسته نماید، ولتاژ موتور این نوع جک ۲۲۰ ولت میباشد.

 

مدار فرمان قدرتمند با قابلیت تشخیص مانع

جک پارکینگی لنسر ۴۰۰ ایتالیا با به کارگیری از مدار فرمان قدرتمند قابلیت های متعددی را برای این نوع جک فراهم کرده است، قابلیت تشخیص مانع و توانایی توقف و ترمزگیری در برابر انواع مانع یکی از این قابلیت هاست این نوع جک دارای سیستم تشخیص مانع هوشمند (Obstacle detection) میباشد که در صورت وجود مانع در هنگام بسته شدن درب با ارسال دستور از سمت مدار فرمان مانع بسته شدن درب و احتمال خسارت به درب را کاهش میدهد. ولتاژ ورودی مدار فرمان جک پارکینگی لنسر ۲۲۰ ولت میباشد.

جک پارکینگی لنسر ۴۰۰

استاندارد بین المللی جک پارکینگی لنسر IP54 میباشد که نشان دهنده استحکام و طول عمر بالای مدارات این نوع جک میباشد استاندارد Ip نشان دهنده دوام و مقاومت محفظه الکترونیکی در برابر شرایط محیط از قبیل نفوذ آب و گرد و غبار میباشد.

یک جفت چشمی فتوسل ، یک عدد فلاشر نارنجی اقلامی هستند که به همراه این جک ارائه میشود.

ویژگی های جک پارکینگی لنسر ۴۰۰

  • طراحی زیبا و طول عمر بالا
  • عملکرد الکترومکانیکی
  • مناسب برای درب های ۴۰۰ کیلوگرمی با عرض ۴ متر (هر لنگه)
  • قابلیت کنترل توسط ریموت
  • دارای سیستم تشخیص مانع خودکار
  • ۲ سال خدمات پس از فروش
  • ساخت ایران (تحت لیسانس ایتالیا)

شماره تماس : ۷ – ۰۵۱۳۲۷۶۰۴۷۴

ارسال پیام از طریق سایت

سایت های مرتبط: تیغه کرکره برقی  , وبلاگ درب اتوماتیک , وبلاگ کرکره برقی

لینک عضویت کانال ارتباطی ما : https://t.me/generaldoor

دیدگاه ها بسته شده است