درب اتوماتیک شیشه ای گرد

درب اتوماتیک شیشه ای گرد

عملکرد این سیستم مشابه دربهای اتوماتیک کشویی عادی است با این تفاوت که از لحاظ ذظاهر این درب به صورت منحنی طراحی و ساخته می شود .از  لحاظ ظاهری این دربها بسیار شبیه دربهای چرخان می باشند این دربها علاوه بر زیبایی کمک شایانی به تهویه مطبوع ساختمان میکند و باعث به حداقل رسیدن اتلاف انژی گرمایشی و سرمایشی ساختمان میشود بنابراین میزان صرفه جویی انرژی در این دربها علاوه بر زیبایی بلکه مرقون به صرفه بودن و علمی بودن این درب ها نیز میباشد .

این درب ها در حال تبدیل شدن به محبوبترین درب ها در میان مهندسان برای اجرای ساختمان های مدرن میشود  .

به جهت نوع عملکرد این سیستم محدودیتی در میزان تعریض نیم دایره این نوع درب وجود ندارد و به این جهت تقریبا تمامی اشکال مورد درخواست مشتریان قابل ساخت می باشد.معمولا استفاده از این نوع سیستم جهت معماری  هایی که درآن از ترکیب های منحنی استفاده شده در زیبایی ورودی ساختمان بسیار موثر است.

 


ویژگی های درب اتوماتیک شیشه ای گرد :

  1. تست خودکار : این سیستم در حالت شروع به کار خود به صورت کاملا اتومتیک سرعت باز و بسته شدن درب , افزایش و کاهش شتاب درب , تنظیم فاصله کم سرعت را به صورت خودکار در حالت مطلوب قرار میدهد .
  2. عملیات عیب یابی : این حالت یک نوآوری در سیستم های درب اتوماتیک در جهان میباشد و به صورت اتومات هفت حالت خطای سیستم را عیب یابی میکند .
  3. این سیستم دارای یوپی اس قدرتمند میباشد که در صورت از کار افتادن ناگهانی منبع تغذیه درب به مدت ۳۰ دقیقه عملکرد طبیعی خود را ادامه میدهد .
  4. عملکرد هم زمان : این درب به صورت اتومات و همزمان درب ها را باز و بسته میکند و از اتلاف وقت جلوگیری میکند .

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.تلفن تماس

از انواع دیگر درب اتوماتیک میتوان موارد زیر را ذکر کرد.

  1. درب اتوماتیک اسلایدینگ
  2. درب اتوماتیک مثلثی
  3. درب اتوماتیک تلسکوپی
  4. درب اتوماتیک تاشو
  5. درب اتوماتیک گردان