افزایش ۲٫۵ درصدی قیمت آلومینیوم

سوالات رایج کرکره برقی
تعمیر کرکره برقی
خرداد 19, 1399
قیمت روز آلومینیوم
خرداد 19, 1399

بورس فلزات لندن :

افزایش ۲٫۵ درصدی قیمت آلومینیوم نسبت به هفته گذشته

 

 

جنرال در: روز جمعه ۱۶ خرداد ماه، قیمت آلومینیوم در LME نسبت به معاملات هفته قبل، یعنی جمعه ۹ خرداد ماه، ۳۸ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن معادل ۲٫۵ درصد رشد داشت.

 

به گزارش تیم جنرال در به نقل از معدن نیوز، روز جمعه ۱۶ خرداد ماه، قیمت آلومینیوم در LME نسبت به معاملات هفته قبل، یعنی جمعه ۹ خرداد ماه، ۳۸ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن معادل ۲٫۵ درصد رشد داشت.

قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز جمعه ۱۶ خرداد ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (پنج‌شنبه ۱۵ خرداد ماه)، ۱۸ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن معادل ۱٫۲ درصد، رشد داشت؛ به گونه‌ای که در پنج‌شنبه ۱۵ خرداد ماه، آلومینیوم یک هزار و ۵۳۵ دلار به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به یک هزار و ۵۵۳ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن رسید.

همچنین، روز جمعه ۱۶ خرداد ماه، قیمت آلومینیوم در LME نسبت به معاملات هفته قبل، یعنی جمعه ۹ خرداد ماه، ۳۸ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن معادل ۲٫۵ درصد رشد داشت؛ به گونه‌ای که از یک هزار و ۵۱۵ دلار به ازای هر تن، به یک هزار و ۵۵۳ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن رسید.

افزایش قیمت آلومینیوم در جهان، همراه با کاهش موجودی انبارهای آلومینیوم بوده است؛ میانگین موجودی انبارها از یک میلیون و ۴۹۳ هزار و ۷۶ تن در هفته گذشته به یک میلیون و ۵۲۱ هزار و ۳۲۵ تن در هفته اخیر رسیده است.

منبع:آلومینیوم کلاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *